Opony

Euroall Season AS200

Nowa opona wielosezonowa Falken zapewnia zwiększoną trakcję na suchej, mokrej a także zaśnieżonej nawierzchni bez pomniejszania komfortu prowadzenia samochodu. Bieżnik EUROALL SEASON AS200 dodatkowo znacząco obniża opory toczenia I skraca dystans hamowania w każdych warunkach. Opona ta jest już dostępna u jej dystrybutorów w palecie 27 rozmiarów.

 

Bieżnik EUROALL SEASON AS200 został dokładnie dopasowany do wymagań stawianych przez europejski rynek. Jego cztery szerokie i głębokie rowki zapewniają doskonałe rozprowadzanie nawet dużych ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne odprowadzają bardzo dobrze wodę poza oponę. Nowa mieszanka gumowa zawiera specjalnie przygotowaną krzemionkę oraz styren, które przyczyniają się do zachowania doskonałej przyczepności na mokrej nawierzchni. Dodatkowo AS200 ma wbudowany innowacyjny mechanizm przeciwko starzeniu się opony. Środek przeciw starzeniu, który znajduje się początkowo w wewnętrznej części bieżnika przenika nieprzerywanie do zewnętrznej części bieżnika, przez co bardzo znacząco wydłuża cykl życia opony.

 

„Opona FALKEN EUROALL SEASON AS200 jest pierwszą wielosezonową oponą japońskiego producenta i jest idealna dla wszystkich regionów w Europie” – tłumaczy Markus Bögner, szef sprzedaży Falken Tyre Europe GmbH na terenie Niemiec. Opracowując mieszankę gumową, Falken skupia się na znalezieniu idealnej równowagi pomiędzy dobrą przyczepnością na mokrej i suchej nawierzchni a dużymi przebiegami – „W każdych możliwych warunkach do jazdy i w każdych warunkach pogodowych." dodaje Bögner.

 

Opona AS200 dodatkowo posiada oznaczenia M&S oraz symbol płatka śniegu, które są wymagane w całej Europie, aby opona była uznawana za zimową.

 

 

Udostępnij: