Dla serwisów

Projekt Autoryzowanych Serwisów Falken utworzono zimą 2010 r. w celu promowania opon Falken za pośrednictwem wybranych, niezależnych sprzedawców detalicznych działających na rynku lokalnym. Projekt ten, jest innowacyjnym rozwiązaniem dla serwisów, które chcą budować rynek dla tej marki, która z dużym rozmachem wchodzi na rynek Polski.

Narzędzia jakie zapewnia serwisom firma Latex Opony w osiągnięciu sukcesu mają bezpośredni wpływ na jakość produktu, dostępność na rynku oraz stabilizację cenową.  Bardzo duże zaangażowanie producenta w jakość przyczynia się do  wygrywania konkursów na pierwsze wyposażenie znanych producentów samochodów, jak choćby Nissan Micra, Nissan Pixo, Suzuki Alto z oponą SN 831.

Każdy autoryzowany serwis Falken otrzymuje prawo do preferencyjnych cen, promocji dostępnych wyłącznie dla dystrybutorów, materiałów POS wspierających sprzedaż oraz rabatów uzależnionych od wielkości zamówień. Ponadto, regularnie organizujemy akcje zakupowe dla partnerów, dzięki którym można wziąć udział w wydarzeniach organizowanych na słynnym torze wyścigowym Nurbürgring w Niemczech lub otrzymać dodatkowe nagrody i przywileje.

Firma Latex Opony nieustannie współpracuje z producentem marki Falken, w celu zagwarantowania partnerom dostępu do produktów opartych o najnowocześniejszą japońską technologię, pełnego asortymentu, wyjątkowej dostępności oferowanych produktów oraz perfekcyjnych usług z zakresu dostawy przy jednoczesnym zachowaniu stałych cen.
Dodatkowym narzędziem sprzedażowym dla partnerów jest bezpieczeństwo opon Falken za 0 zł. Wszystkie opony osobowe i 4x4 marki Falken we wszystkich rozmiarach posiadają darmowe bezpieczeństwo od wszelkich uszkodzeń mechanicznych spowodowanych nieprawidłowym użytkowaniem. Dokumentem potwierdzającym bezpieczeństwo opony jest profesjonalna i innowacyjna karta plastikowa, zapewniana dla wszystkich klientów przez firmę Latex Opony.

Jak każdy projekt, podobnie i Falken Partner wiąże się zarówno z zobowiązaniami partnera przystępującego do zrzeszenia jak i również z profitami wynikającymi z bycia aktywnym jego uczestnikiem.


Korzyści Partnera:

 • Bezpieczeństwo od wszystkich szkód opon we wszystkich rozmiarach
 • Dostępność asortymentowa przez cały sezon
 • Największy magazyn i najlepsza dostępność opon
 • Narzędzia POS na wsparcie wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej
 • Indywidualne rozwiązania wizualizacji w ramach projektu
 • Udział w regionalnych targach, wystawach, eventach z udziałem serwisu
 • Umieszczenie serwisu na stronie falkenopony.pl jako oficjalnego partnera
 • Akcje zakupowe z gwarantowanymi premiami oraz akcje konkursowe na każdy sezon

 

Zobowiązania Partnera:

 

 • Dbanie o wizerunek marki poprzez zachowanie estetyki materiałów POS
 • Utrzymywanie stanów magazynowych umożliwiających bezpośredni zakup w serwisie
 • Zapewnienie podległym pracownikom możliwości nabywania wiedzy technicznej o sprzedawanych produktach
 • Sumiennego rozliczania uszkodzonych opon objętych bezpieczeństwem
Udostępnij: