Dla serwisów

Kontakt dla serwisów z branży oponiarskiej

LATEX Opony Spółka Akcyjna jest Autoryzowanym Dystrybutorem marki FALKEN.

W ofercie LATEX OPONY znajdą Państwo sprawdzone i oryginalne produkty wszystkich światowych koncernów branży oponiarskiej. Szczególną uwagę firma poświęca oponom z segmentu UHP. Indywidualne podejście do klienta i własny program lojalnościowy to dodatkowe atuty firmy.

Jako autoryzowany dystrybutor  LATEX OPONY wprowadza na rynek nowe marki opon, są to między innymi: Falken, Aeolus, Kumho, Hankook, Infinity, Toyo, Sailun i Starfire. Od maja 2010, w porozumieniu z producentami Hankook i Falken firma LATEX z powodzeniem wdraża program partnerski – AUTORYZOWANY SERWIS. Od 2013 roku również kolejny projekt: Autoryzowany Serwis Aeolus. Na dzień dzisiejszy w całej Polsce działa już ponad 300 AUTORYZOWANYCH SERWISÓW Aeolus i Falken.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!

LATEX OPONY Spółka Akcyjna
NIP: 7543058869   KRS: 0000402010   REGON: 161436072

45-760 Opole, ul. Krapkowicka 21 

 

 

Uczestnictwo w programie daje AUTORYZOWANYM SERWISOM wiele korzyści, min. indywidualne warunki zakupowe, rozbudowane wsparcie marketingowe i techniczne, opiekę i wsparcie ze strony świetnie wyszkolonego regionalnego menadżera sprzedaży (8 menadżerów działających na terenie kraju). Zapraszamy do zapoznania się z opisem naszych Programów Partnerskich:

 

 

Formularz kontaktowy

Udostępnij: